GARMIN Alpha 100 z T5 Mini - system śledzenia psów, outdoor gps, 010-01486-D3 | RZESZÓW

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 199,00 zł 3199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01486-D3
Pin It

Opis

  PROMOCJA - mapa PL TOPO - GRATIS


Zasady sprzedaży systemu śledzenie psów Garmin ALPHA:

W związku z tym, iż urządzenie ALPHA 100 jest specjalistycznym urządzeniem elektronicznym do radiowego przesyłu danych, a sprzedaż takich urządzeń na terenie RP wymaga zawarcia umowy między producentem a kupującym każdy klient chcąc zakupić produkt musi podpisać umowę z Garmin Polska oraz zakupić urządzenie - pakiet ALPHA 100 z T5 Mini.

Zamówienie pakietu ALPHA rozpoczyna procedurę podpisania umowy i zakupu:

- najpierw kontaktujemy się z Państwem i potwierdzamy rozpoczęcie procedury

- wysyłamy do Państwa kuriera z umową do podpisania,

- dostarczamy urządzenie - urządzenie mogą Państwo otrzymać razem z umową (płatność za pobraniem) lub po podpisaniu umowy (płatność przelewem)

 

Podpisanie umowy ma na celu wypełnienie regulacji prawnych w Polsce i nie wiąże się z żadnymi opłatami abonamentowymi. Korzystanie z sytemu Alpha jest bezpłatne i działa bezterminowo.

 


 

Oferowany zestaw zawiera ręczne urządzenie Garmin Alpha 100 z obrożą Garmin T5 Mini

Obroża Garmin T5 Mini poza funkcją śledzenia psa została wyposażona w diody led, które można aktywować z poziomu urządzenia ręcznego Alpha 100. Obroża ta została zaprojektowana pod psy myśliwskie mniejszych ras. 

 

Zaawansowany system firmy Garmin do śledzenia psów zoptymalizowany pod kątem małych ras

  • Śledzi do 20 psów lub partnerów na polowaniu w promieniu do 6,5 km (T5 Mini)
  • Urządzenie dla psa T 5 Mini jest o 30% mniejsze i o 25% lżejsze niż zwykłe urządzenie dla psa T 5
  • Zwiększone bezpieczeństwo — można zdalnie włączyć diody LED urządzeń T5 i T5 Mini 
  • Intuicyjne użytkowanie — jasny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm, który można obsługiwać w rękawiczkach
  • Zainstalowana zawartość — Turystyczna mapa Europy i roczna subskrypcja zdjęć satelitarnych BirdsEye

Alpha

Alpha 100 jest niezawodnym narzędziem, które pozwala najlepiej wykorzystać psy myśliwskie. Zwiększa możliwości systemów śledzenia firmy Garmin dodając funkcje zapewniające większą kontrolę nad psem. Urządzenie Alpha jest łatwe w obsłudze i umożliwia śledzenie psów w terenie, w promieniu do 6,5 km, dostarczając dane o ich dokładnej pozycji co 2,5 sekundy.

Alpha pozwala także śledzić pozycję innych myśliwych i wysyłać im uprzednio zdefiniowane wiadomości na ich urządzenia Alpha. 

Korzystając z wielu urządzeń podręcznych Alpha 100 i urządzeń dla psów T 5, można określić dokładną pozycję maks. 20 psów lub myśliwych, nawet tych poza zasięgiem wzroku, oraz wyświetlić dane na dużym ekranie dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawicach. Urządzenie Alpha 100 jest wyposażone w fabrycznie załadowaną turystyczną mapę Europy, dzięki czemu będziesz znać swoją okolicę.

Alpha

Nowa klasa śledzenia

Dokładne śledzenie prędkości, odległości pokonanej przez każdego psa i kierunku, w jakim się poruszał. Dodatkowo można otrzymywać powiadomienia o aktualnym stanie psa, np. o tym, że „wystawia zwierzynę”. Jedno urządzenie Alpha 100 może śledzić maksymalnie 20 psów lub innych myśliwych w promieniu 14,5 km (T 5) lub 6,5 km (T 5 Mini) za pomocą sygnałów odbieranych z dodatkowych urządzeń poręcznych Alpha 100 i urządzeń dla psów T 5 Mini i T 5 (każde do nabycia osobno). Dzięki aktualizacjom co 2,5 sekundy urządzenie Alpha 100 pozwala zachować ścisłą kontrolę nad psami. Zamontowana na górze obroży antena systemu GPS/GLONASS umożliwia szybkie i niezawodne ustalanie pozycji za pomocą satelitów i zapewnia dużą dokładność śledzenia, nawet w trudnych warunkach. Urządzenie Alpha 100 jest wyposażone w fabrycznie zainstalowaną rekreacyjną mapę Europy, dzięki czemu będziesz znać otaczający teren. Ponadto bezpłatna roczna subskrypcja usługi obrazów satelitarnych BirdsEye1 pozwala uzyskać rzeczywisty widok terenu, w tym dróg, jezior, rzek i strumieni, lasów i wielu innych obiektów.

Urządzenie do śledzenia zoptymalizowane pod kątem psów małych ras (tylko urządzenie T 5 Mini)

Urządzenie T 5 Mini zostało zaprojektowane pod kątem mniejszych ras psów, takich jak jamnik, beagle i terrier, o obwodzie szyi od 24 cm do 35,5 cm i wadze w zakresie od 7 kg do 15 kg. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić psu maksymalną zwinność i sprawność przez zmniejszenie rozmiaru urządzenia o około 30% i obniżenie jego masy o około 25% do 198 g. W celu zapewnienia idealnego dopasowania podczas polowania w trudnych warunkach szerokość paska obroży została zmniejszona do 1,9 cm (¾ cala). Czas działania baterii urządzenia T 5 Mini wynosi 16–30 godzin.

Lepsza kontrola

Zachowaj kontrolę, nawet jeśli psy znajdują się poza zasięgiem wzroku

Urządzenie Alpha 100 zapewnia najlepszy możliwy nadzór w czasie polowania. Pozwala kontrolować psy, nawet jeśli znajdują się poza zasięgiem wzroku. Funkcja wirtualnego ogrodzenia i alerty promienia zapewniają kontrolę nad psem i informują użytkownika, gdy pies opuści lub wejdzie na określony obszar. Korzystając z urządzenia Alpha, można nawet komunikować się z psem za pomocą wibracji i sygnałów akustycznych emitowanych przez urządzenie dla psa - wymagana obroża TT15 lub TT15 Mini.  W ten sposób można zdalnie wydawać polecenia dobrze wyszkolonym psom.

Aby jak najlepiej wykorzystać czas działania baterii urządzenia T 5 lub T 5 Mini, można zmieniać częstotliwość aktualizacji jego pozycji za pomocą urządzenia Alpha i szybko wprowadzać zmiany, dopasowując się do zmieniających się warunków. Korzystając z urządzenia Alpha w trybie BaseStation i aplikacji BaseCamp (darmowego oprogramowania do planowania wycieczek firmy Garmin), można wygodnie śledzić psy i innych myśliwych na ekranie tabletu lub laptopa. Dodatkową funkcją jest możliwość włączania i wyłączania zainstalowanej na psie kamery sportowej VIRB za pomocą urządzenia podręcznego Alpha i za pośrednictwem urządzenia dla psa T 5 lub T 5 Mini.

Zwiększone bezpieczeństwo

Skonfigurowanie wirtualnych ogrodzeń podczas przygotowania do polowania ułatwia kontrolowanie, czy pies nie znajduje się za blisko niebezpiecznych obszarów, np. dróg czy klifów. Korzystając z funkcji wirtualnego ogrodzenia, można określić zabronione obszary i skonfigurować alerty informujące o tym, że pies znalazł się blisko jednego z nich. Jeśli pies zbliży się do drogi, można zdalnie włączyć w urządzeniu T5 Mini jasno świecące diody LED, które sprawią, że pies będzie lepiej widoczny. Urządzenie T5 Mini może działać także w trybie ratunkowym, w którym radio automatycznie zmniejsza częstotliwość aktualizacji, jeśli poziom naładowania baterii spadnie poniżej 25%. Dzięki temu zyskujemy 12 dodatkowych godzin na poszukiwanie zaginionego psa. W przypadku niebezpieczeństwa możesz wysłać do wszystkich podłączonych urządzeń Alpha alert ratunkowy wskazujący Twoją pozycję, co pozwoli innym osobom w grupie na natychmiastowe ustalenie drogi do Ciebie.

Zaplanuj kolejne polowanie

Zorganizuj następne polowanie dzięki darmowemu oprogramowaniu do planowania wycieczek BaseCamp firmy Garmin, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie praktycznie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Wytrzymałe i solidne

Urządzenia firmy Garmin są znane z solidnej konstrukcji dostosowanej do użytku na powietrzu, a urządzenie Alpha jest tego znakomitym przykładem. Urządzenie Alpha jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm, przystosowany do obsługi w rękawicach i bardzo czytelny w każdych warunkach oświetleniowych, a jego trwała obudowa jest odporna na przypadkowe zanurzenie w wodzie (IPX7).

Urządzenia T 5 i T 5 są jeszcze trwalsze, a materiały, z których są wykonane, spełniają surowe wymagania dotyczące obroży noszonych przez psy myśliwskie. Urządzenie dla psa jest wodoodporne do głębokości 10 m (ciśnienie 1 atm)2 i wyposażone w bardzo trwałą stalową antenę VHF z oplotem, co umożliwia bezpieczne używanie nawet wśród bujnej roślinności.

Alpha

1 Urządzenia T 5 i T 5 Mini są zgodne wyłącznie z urządzeniem Astro® 320 LUB Alpha® 100. Urządzenia T 5 i TT 15 można skonfigurować do współpracy z urządzeniem podręcznym Astro 320 lub Alpha 100, lecz nie mogą być one jednocześnie śledzone przez oba te urządzenia.

2 Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 10 metrów. Odwiedź stronęgarmin.com/waterrating aby uzyskać więcej informacji.

WAAS enabled

Zansowane śledzenie
Śledzenie do 20 psów.
Na ekranie kompasu wyświetlane są szczegółowe dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości od wybranych psów.

Statystyki psów dostępne natychmiast
Wyświetlaj na jednym ekranie wszystkie potrzebne informacje, takie jak stan psa (w ruchu lub wystawia/zagania), odległość od urządzenia Alpha, całkowity przebyty dystans, prędkość i częstotliwość aktualizacji.

Trzymaj je z dala od niebezpieczeństwa
Nie czekaj, aż pies zgubi się lub znajdzie się w niebezpieczeństwie. Określ na mapie wirtualne granice i otrzymuj ostrzeżenia, gdy pies zabłądzi poza wirtualnym ogrodzeniem, aby móc natychmiast go przywołać.

Bądź świadomy swojego otoczenia 
Możesz śledzić swoje psy w oparciu o ich położenie, korzystając z obrazów satelitarnych BirdsEye. Te wysokiej rozdzielczości geoszyfrowane obrazy rastrowe oferują realistyczny widok dróg, parkingów, budynków i terenu, w tym zarysu linii drzew, jezior, rzek i strumieni z lotu ptaka. Obrazy stanowią doskonałe uzupełnienie kompleksowych map topograficznych w urządzeniu Alpha.

Lepsza kontrola
Nawiąż kontakt ze swoim psem i „mów” do niego używając wibracji. Dobrze wyszkolony pies może być zdalnie kierowany i przywoływany dzięki nowej funkcji

Dotrzymaj kroku znajomym
Otrzymuj informacje o obecności innych myśliwych z grupy. Istnieje możliwość ustawienia urządzenia Alpha w taki sposób, aby nie tylko wyświetlało informacje o psach należących do grupy, lecz także o innych urządzeniach Alpha (do 20 urządzeń TT 10/15 lub Alpha. Brak zgodności z urządzeniami Astro).

Profesjonalne śledzenie, profesjonalne trening

  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm, przystosowany do obsługi w rękawicach
  • Fabrycznie załadowane rekreacyjne mapy Europy
  • Elektroniczny kompas
  • Wysokościomierz barometryczny
  • Zgłaszanie pozycji innym myśliwym z możliwością przysłania wstępie ustawionych wiadomości

WAAS enabledansowane śledzenie

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary fizyczne 6,4 x 16,5 x 3,8 cm (2,5 x 6,5 x 1,5 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,8 x 6,3 cm (1,5 x 2,6 cala); przekątna 3 cale (7,6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 200 x 400 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy (65 tys.), odblaskowo-przezroczysty ekran dotykowy TFT
Masa 250 g (8,8 uncji) ze standardową anteną i baterią
Bateria Bateria litowo-jonowa (w zestawie)
Czas działania baterii Do 20 godz. (Alpha 100)
Klasa wodoszczelności IPX7
Pływający Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs USB

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa Tak
Fabrycznie załadowane mapy

tak (topograficzne)

Możliwość dodawania map Tak
Wbudowana pamięć 8,0 GB (nie obejmuje map załadowanych fabrycznie)
Możliwość używania kart z danymi karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje 4000
Trasy 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras
<

Funkcje i korzyści:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Aparat

Nie

Obsługa funkcji geocache Nie
Zgodność z własnymi mapami Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Pomiar powierzchni Tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom) Tak
Przeglądarka zdjęć

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl